Новини
Свіжі новини
Дата: 13.02.2018
Переглядів: 404
Забудовник зводить ЖК, прикриваючись реконструкцією школи
Автор: admin
У Києві величезний ЖК «Перспектива» зводять без належних документів – будівництво оформлене як реконструкція школи. Незважаючи на це, перша секція комплексу уже введена в експлуатацію та навіть заселена. Однак, оскільки у минулому році на земельну ділянку було накладено арешт, постачальники комунікацій можуть відмовитись від надання своїх послуг.
Читати повністю
Дата: 07.02.2018
Переглядів: 422
Наш керівник Переяслав-Хмельницького осередку зірка телекамер
Автор: admin
Стерилізацією безпритульних собак у Переяславі-Хмельницькому зацікавилося обласне телебачення
Читати повністю
Дата: 24.01.2018
Переглядів: 550
Штрафи за незаконне будівництво
Автор: admin
Формалізований вигляд діючих штрафів за порушення законодавства в сфері будівництва.
Читати повністю
Архів новин
Дата: 08.12.2017
Переглядів: 443
Верифіковано АЗС в Переяславському районі
Автор: admin

22 квітня 2014 року у м. Переяслав-Хмельницький стався вибух на АЗС «БРСМ-Нафта», п’ятеро людей загинуло та ще шістьох постраждалих шпиталізували. За версією міліції причиною вибуху на АЗС у Київській області став витік газу.

У зв’язку із вищевказаними фактами нашою організацією було подано запити на отримання інформації до державних органів та установ. Зважаючи на надходження відповідей на поставлені питання, ДАБІ України,здійснює перевірку АЗС по нашим зверненням.

Детальніше,щодо ходу перевірки можна ознайомитись у відповіді ДАБІ України.

Читати повністю
Дата: 05.12.2017
Переглядів: 466
Верифіковано норкову ферму “Вікінг”
Автор: admin

Незважаючи на те,що норкова ферма розташовується,  в безпосередній близькості до населеного пункту, від даної ферми постійно ідуть важкі запахи хімічних речовин та особливо в літній період трупний запах, жителів села залякують, щоб ті не скаржились в державні органи, діяльність ферми в сфері санітарного законодвства проводиться без порушень.

Читати повністю
Дата: 24.11.2017
Переглядів: 509
Норкова “напасть” в с.Велика Каратуль
Автор: admin

На території села Велика Каратуль Переяслав-Хмельницького району розташовується норкова ферма,  в безпосередній близькості до населеного пункту, що спричиняє дискомфорт для жителів села, оскільки від даної ферми постійно ідуть важкі запахи хімічних речовин та особливо в літній період трупний запах, що може загрожувати життю та здоров’ю жителів села.

Вищеперелічені обставини призводять до погіршення умов проживання в селі із-за провадження виробничої діяльності з утримання та розведення тварин, що супроводжується нестерпним смородом, армадами мух та іншими незручностями, що порушує конституційні права селян.

Наша організація,після тривалого спілкування з державними органами отримала, інформацію, що Товариство з обмеженою відповідальністю “НОРКОВА ФЕРМА “ВІКІНГ” за адресою:  08440, Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, село Велика Каратуль, вул. Переяславська, № 32 було перевірено дежавною екологічною інспекцією у Київській області та вжиті заходи реагування 20.07.2017 року.

Державні органи бездіють, посилаючись у цьому на Закон №1728  відповідно до якого з 01.01.2017 р. до 31.12.2017 р. запроваджено мораторій на проведення органами держнагляду (контролю) планових та позапланових заходів зі здійснення держнагляду (контролю) у сфері госпдіяльності.

Переяслав-Хмельницький відокремлений підрозділ ГО “Верифікатор” та його безпосередній керівник Мілов Д.О. підготував та подав спільно із жителями с.Велика Каратуль колективне звернення до Державної екологічної інспекції у Київській області та Державної служби
України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
 у Київській області  про проведення перевірки законності діяльності норкової ферми.

Сподіваємось, що державні органи стануть на сторону простих громадян і відповідально віднесуться до своїх обов’язків. В іншому випадку-ми знайдемо,як їх змусити це зробити.

Читати повністю
Дата:
Переглядів: 296
Верифіковано ЖК Фамілія у м.Львів
Автор: admin

Нашій організації стало відомо про можливе незаконне будівництво у м.Львові. Після юридичної тяганини,надійшла відповідь,яка підтвердила відсутність дозвільної документації.

У зв’язку із цим,нами було подано звернення до голови ДАБІ України про проведення перевірки забудовника, і дивним чином,через 2 місяці після цього, з’явилась дозвільна документація. Чи це співпадіння,чи халатність,чи просто диво-судити Вам.

На сьогодні, статус ЖК Фамілія на нашій карті будівництв, змінюємо на зелений- зелене світло для придбання метрів у вказаному ЖК.

 

 

 

 

Читати повністю
Дата: 20.11.2017
Переглядів: 268
Законопроект захисту прав постраждалих інвесторів
Автор: admin

Для запровадження ефективних механізмів захисту прав постраждалих інвесторів у будівництві та виведення довгобудів із категорії проблемних об’єктів необхідне обов’язкове законодавче врегулювання та розроблення відповідного законопроекту.

На цьому наголосив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на круглому столі «Боротьба з довгобудами: як захистити права інвесторів у будівництві?», який відбувся у Мінрегіоні.

«Ми довго вивчали досвід інших країн, щоб зрозуміти, який варіант розв’язання цієї ситуації буде оптимальним для України. І прийшли до висновку, що запровадження ефективних механізмів захисту прав постраждалих інвесторів можливе лише через його обов’язкове законодавче врегулювання. Це потрібно для того, щоб місцева влада отримала більше можливостей вирішувати цю проблему на локальному рівні та не допускати виникнення подібних ситуацій у майбутньому. Питання дуже нагальне і болюче. Сподіваюся, що спільно з фахівцями, експертами та за активної участі громадськості ми зможемо розробити новий ефективний законопроект», — сказав він.

За словами Парцхаладзе, проект Закону спрямовуватиметься на:

— посилення захисту прав громадян, чиї кошти було вкладено у будівництво житлових об’єктів;

— стимулювання замовників до своєчасного завершення будівництва незавершених об’єктів;

— пошук рішень щодо добудови проблемних об’єктів;

— пошук джерел залучення фінансування для завершення будівництва незавершених об’єктів;

— унеможливлення виникнення подібних ситуацій у майбутньому.

За даними Держстату, на початок 2015 року в Україні налічувалось 14 915 об’єктів незавершеного будівництва, у тому числі 3 823 житлові будівлі. Найбільше таких об’єктів у Донецькій області (429), Харківській (369), місті Києві (357), Хмельницькій (314), Запорізькій (243) та Житомирській області (232).

Будівництво 2 135 житлових будинків припинено або законсервовано. Частина таких об’єктів – це багатоквартирні житлові об’єкти, що споруджувались із залученням коштів інвесторів-громадян.

За даними обласних (міських) державних адміністрацій, станом на 1 жовтня 2017 року до переліку проблемних включено 119 об’єктів житлового будівництва.

http://www.minregion.gov.ua/press/news/zabezpechennya-zahistu-prav-postrazhdalih-investoriv-u-budivnitstvi-potrebuye-obov-yazkovogo-zakonodavchogo-vregulyuvannya-partshaladze/

Читати повністю
Дата: 17.11.2017
Переглядів: 327
Для екології гроші відсутні
Автор: admin

Бруд, сморід,  сміття у річках – це дійсний стан речей у місті Переяслав-Хмельницький. Бездіяльність влади, змусила містян та активістів нашої організації втрутитись у цю проблему.

Після проведеної юридичної роботи з державними органами, ми встановили причини такої занедбаності. І результат нас не радує.  Управління водних ресурсів Києва та Київської області не проводило з 2015 року жодних заходів для очищення та збереження водойм, через відсутність фінансування.

В цей же час,державний орган, пропонує нам звернутись до іншого державного органу, з проханням виділити на це кошти, а саме до Департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації. Не сумнівайтесь-ми звернемось, і не лише сюди.

Читати повністю
Звернення /
Пропозиція ГО
Заповнення заявки Вас ні до чого не зобов'язує
Ви зможете відмовитися у будь-який момент
Ваш запит успішно відправлено!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!