Публікації експертів
Свіжі публікації
Дата: 13.02.2018
Переглядів: 419
Державний реєстр нерухомості: лайфхаки для юристів
Автор: admin
Ми спробували сформувати кілька практичних порад для уникнення деяких проблем у відносинах щодо набуття речових прав на нерухоме майно та їх реєстрації, які інколи залишаються поза увагою набувача.
Читати повністю
Дата: 13.02.2018
Переглядів: 402
В Україні зросли обсяги будівництва
Автор: admin
Минулоріч будівельні компанії збільшили обсяги робіт до 101,1 млрд грн. Більшу частину робіт склало нове будівництво та реконструкція.
Читати повністю
Дата: 06.11.2017
Переглядів: 395
Чи справді квартири в Україні досягли дна цін ?
Автор: admin
В Україні на кожного потенційного покупця припадає в середньому по 19 квартир. Для кого будується ця нерухомість, якщо її нема кому купувати.
Читати повністю
Архів публікацій
Дата: 06.11.2017
Переглядів: 239
Покупка квартири в листопаді
Автор: admin

Купівельний попит в 60% випадків спрямований на однокімнатні квартири, а в 30% – на двокімнатне житло. Три- й чотирикімнатними житловими об’єктами цікавляться близько 10% клієнтів. Затребувані при цьому як нові, так і старі багатоквартирні будинки.

У поточному році в Києві реалізується 347 проектів. Більшість із них зводиться в економ- і бізнес-класах. Ведуть будівництво нових будинків, як в центрі столиці, так і на околиці. У 70% випадків покупці купують житло в новобудовах, які вже здані і введені в експлуатацію, побоюючись за свої фінанси. У столиці зведено 115 новобудов економ-класу, 114 – бізнес-класу, 88 – комфорт-класу і 29 багатоквартирних житлових будинків преміум-класу.

На початку листопада 2017 року власники готові торгуватися і поступатися при продажу житлової нерухомості. Розмір такої знижки в середньому становить 5% від початкової вартості квартири. За відповідності ціни житла ринковмій, термін експозиції триватиме три місяці. Якщо первинна вартість квартири було завищено, продаж може затягнутися як на півроку, так і на рік.

Клієнти, які прагнуть заощадити на покупці житлової нерухомості, вибирають квартири в будинках, які розташовані в Деснянському, Дарницькому, Святошинському та Солом’янському районах.

За даними агентств нерухомості столиці, більшість покупців вважають за краще купувати житло з готовим ремонтом, щоб не витрачати кошти на додаткові ремонтні роботи – близько 85% клієнтів. Крім цього, житловий об’єкт повинен бути оснащений якісними лічильниками енергоресурсів і автономним опаленням.

Приблизно 80% клієнтів купують квартири для себе, а не для подальшої здачі в оренду. При цьому близько 20% покупців вважають за краще купувати житло саме для такої мети.

Ріелтори не очікують в короткостроковій перспективі істотних змін на ринку нерухомості Києва. Імовірно, ціни на покупку квартир залишаться на колишньому рівні. Купівельний попит, як і раніше, в більшій мірі буде орієнтований на житло невеликої площі, коли три- й чотирикімнатні квартири залишаться менш популярними.

Читати повністю
Дата: 02.11.2017
Переглядів: 305
Нова редакція Критеріїв експертних організацій
Автор: admin

У зв’язку із змінами до статті 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», внесеними Законом України від 17 січня 2017 року №1817–VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», Мінрегіоном прийнято наказ від 15.08.2017 №204«Деякі питання здійснення експертизи проектної документації на будівництво об’єктів», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18.09.2017 за № 1140/31008, 1141/31009.

Цим наказом затверджені нова редакція Критеріїв, яким повинні відповідати експертні організації, що здійснюють експертизу проектів будівництва, і Порядок формування та ведення переліку експертних організацій.

Читати повністю
Звернення /
Пропозиція ГО
Заповнення заявки Вас ні до чого не зобов'язує
Ви зможете відмовитися у будь-який момент
Ваш запит успішно відправлено!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!