Наш керівник Переяслав-Хмельницького осередку зірка телекамер
Дата: 07.02.2018

Стерилізація безпритульних собак у Переяславі-Хмельницькому набрала обертів. Спільною справою, в якій задіяні міська влада, працівники ВУКГ, ветлікарі й небайдужі містяни, зацікавилися київські тележурналісти.

У місті побувала знімальна група обласного “Центрального каналу”, який висвітлює головні події Києва і столичного регіону. Журналіст Альона Сєрая спілкувалася з учасниками проекту: міським головою Тарасом Костіним, ветлікарем  Юрієм Цілим, активістами, які відкрили тимчасовий притулок для тварин, та містянами, які запустили флешмоб зі стерилізації.

Сюжет вийшов 7 лютого в програмі “Рано-вранці” на “Центральному каналі”.  Запрошені до студії жителі Переяслава Дмитро Мілов (21 рік) і  Олена Вдовиченко (27 років) в прямому ефірі програми розповіли, як на практиці реалізовується проект зі стерилізації тварин. З ними на зйомках побувала 8-річна дворова самка Нессі. Тварина стерилізована і пройшла період реабілітації. Нессі швидко адаптувалася і потоваришувала з випусковою групою:  лащилася до всіх і охоче давала себе гладити.

Активісти сподіваються, що досвід Переяслава допоможе іншим містам вирішити проблему вуличних собак.

Стерилізацією безпритульних собак у Переяславі-Хмельницькому зацікавилося обласне телебачення

Автор: admin
Звернення /
Пропозиція ГО
Заповнення заявки Вас ні до чого не зобов'язує
Ви зможете відмовитися у будь-який момент
Ваш запит успішно відправлено!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!