Норкова “напасть” в с.Велика Каратуль
Дата: 24.11.2017

На території села Велика Каратуль Переяслав-Хмельницького району розташовується норкова ферма,  в безпосередній близькості до населеного пункту, що спричиняє дискомфорт для жителів села, оскільки від даної ферми постійно ідуть важкі запахи хімічних речовин та особливо в літній період трупний запах, що може загрожувати життю та здоров’ю жителів села.

Вищеперелічені обставини призводять до погіршення умов проживання в селі із-за провадження виробничої діяльності з утримання та розведення тварин, що супроводжується нестерпним смородом, армадами мух та іншими незручностями, що порушує конституційні права селян.

Наша організація,після тривалого спілкування з державними органами отримала, інформацію, що Товариство з обмеженою відповідальністю “НОРКОВА ФЕРМА “ВІКІНГ” за адресою:  08440, Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, село Велика Каратуль, вул. Переяславська, № 32 було перевірено дежавною екологічною інспекцією у Київській області та вжиті заходи реагування 20.07.2017 року.

Державні органи бездіють, посилаючись у цьому на Закон №1728  відповідно до якого з 01.01.2017 р. до 31.12.2017 р. запроваджено мораторій на проведення органами держнагляду (контролю) планових та позапланових заходів зі здійснення держнагляду (контролю) у сфері госпдіяльності.

Переяслав-Хмельницький відокремлений підрозділ ГО “Верифікатор” та його безпосередній керівник Мілов Д.О. підготував та подав спільно із жителями с.Велика Каратуль колективне звернення до Державної екологічної інспекції у Київській області та Державної служби
України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
 у Київській області  про проведення перевірки законності діяльності норкової ферми.

Сподіваємось, що державні органи стануть на сторону простих громадян і відповідально віднесуться до своїх обов’язків. В іншому випадку-ми знайдемо,як їх змусити це зробити.

Автор: admin
Звернення /
Пропозиція ГО
Заповнення заявки Вас ні до чого не зобов'язує
Ви зможете відмовитися у будь-який момент
Ваш запит успішно відправлено!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!