Покупка квартири в листопаді
Дата: 06.11.2017

Купівельний попит в 60% випадків спрямований на однокімнатні квартири, а в 30% – на двокімнатне житло. Три- й чотирикімнатними житловими об’єктами цікавляться близько 10% клієнтів. Затребувані при цьому як нові, так і старі багатоквартирні будинки.

У поточному році в Києві реалізується 347 проектів. Більшість із них зводиться в економ- і бізнес-класах. Ведуть будівництво нових будинків, як в центрі столиці, так і на околиці. У 70% випадків покупці купують житло в новобудовах, які вже здані і введені в експлуатацію, побоюючись за свої фінанси. У столиці зведено 115 новобудов економ-класу, 114 – бізнес-класу, 88 – комфорт-класу і 29 багатоквартирних житлових будинків преміум-класу.

На початку листопада 2017 року власники готові торгуватися і поступатися при продажу житлової нерухомості. Розмір такої знижки в середньому становить 5% від початкової вартості квартири. За відповідності ціни житла ринковмій, термін експозиції триватиме три місяці. Якщо первинна вартість квартири було завищено, продаж може затягнутися як на півроку, так і на рік.

Клієнти, які прагнуть заощадити на покупці житлової нерухомості, вибирають квартири в будинках, які розташовані в Деснянському, Дарницькому, Святошинському та Солом’янському районах.

За даними агентств нерухомості столиці, більшість покупців вважають за краще купувати житло з готовим ремонтом, щоб не витрачати кошти на додаткові ремонтні роботи – близько 85% клієнтів. Крім цього, житловий об’єкт повинен бути оснащений якісними лічильниками енергоресурсів і автономним опаленням.

Приблизно 80% клієнтів купують квартири для себе, а не для подальшої здачі в оренду. При цьому близько 20% покупців вважають за краще купувати житло саме для такої мети.

Ріелтори не очікують в короткостроковій перспективі істотних змін на ринку нерухомості Києва. Імовірно, ціни на покупку квартир залишаться на колишньому рівні. Купівельний попит, як і раніше, в більшій мірі буде орієнтований на житло невеликої площі, коли три- й чотирикімнатні квартири залишаться менш популярними.

Автор: admin
Звернення /
Пропозиція ГО
Заповнення заявки Вас ні до чого не зобов'язує
Ви зможете відмовитися у будь-який момент
Приєднуйтеся до нас у фейсбуці
Ваш запит успішно відправлено!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!